Vánoční balíček č.13 - ONcare

500/13

Shampoo (250 ml)

Stimulační šampón pro předcházení vypadávání vlasů. Díky účinku Redensyl a jiných přírodních účinných látek působí na vlasy při mytí specifickým způsobem za obnovení rovnováhy fyziologických procesů a zabránění vypadávání vlasů a zesílení struktury zeslabených vlasů. Oživuje vlasy a uděluje jim větší hustotu. Způsob použití: naneste na navlhčenou vlasovou pokožku. Dobře rozmasírujte pokožku, nechte působit několik minut a poté důkladně opláchněte. Dle potřeby zopakujte, Pokračujte vhodným ošetřením pro předcházení vypadávání. Pro dosažení lepších výsledků se doporučuje používat pravidelně.

 

Conditioner (200 ml)

Kondicionér zvyšující objem, určený pro křehké vlasy. Díky účinkům látky Redensyl a jiných účinných látek přírodního původu tento přípravek uděluje formu a tloušťku vlasům, které mají tendenci vypadávat, tonizuje je a zlepěuje jejich strukturu, lesk, a česatelnost bez zatížení. Nabízí kontrolu a jemnou každodenní kondicionační úpravu s viditelným zvětšením objemu a hustoty vlasů. Způsob použití: Aplikujte na umyté vlasy, osušené pouze přikládáním ručníku. Rozčešte za účelem lepší distribuce. Nechte působit 3 - 5 minut, poté dobře opláchněte a přejděte k vysušení.

 

Intense lotion (8x8 ml)

Stimulační roztok pro předcházení vypadávání vlasů s intenzivním účinkem. Díky intenzivnímu účinku přípravku Redensyl a jiných účinných přírodních látek obnovuje rovnováhu fyziolofických procesů, stimuluje bunčný metabolismus a zlepšuje mikrooběh, čímž přispívá ke zýšení % vlasů ve fázi anagen k omezení počtů vlasů ve fázi telogen. Potlačuje atrofii a zestárnutí vlasové civulky, zesiluje oslaboné vlasové struktury a zlepšuje refenerační schopnost vlasů účinným potlačením dočasného vypadávání u mužů i u žen. Nezatěžuje. Rychle zasychá. Způsob použití: rovnoměrně naneste obsah poloviny ampoulky pro dosažení optimálního výsledku se doporučuje provádět 1 aplikaci denně (půl ampulky) po dobu 6 týdnů. Pro dosažení maximální účinnosti ošetření se doporučuje prodloužit jeho použití až na dobu 3 měsíců. Zopakujte nejméně 2krát ročně na základě doporučení u kadeřníka.

  • 825,62 Kč bez DPH
  • (> 5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 20.12.2018
999 Kč
Kategorie: VÁNOČNÍ BALÍČKY
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací