Vánoční balíček č.12 - ONcare

500/12

Densifill shampoo (100 ml)

Šampon na zvětšení objemu pro přecitlivělé nebo ztenčené vlasy. Zhutňující a reparační šampon ideální pro přecitlivělé nebo ztenčené vlasy, které vyžadují obnovu strukturu s vyplňovacím efektem. Díky hydratučnímu, vyplňujícímu a tonizačnímu účinku kyseliny hyaluronové, mořského kolagenu a aminokyselin akeratinu zesiluje, zvyšuje pružnost a hustotu a zanechává vlasy zdravé, bohaté a snadno česatelné. Nezatěžuje. Způsob použití: naneste rovnoměrně na navlhčenou vlasovou pokožku. Rozmasírujte výrobek na vlasech a poté důkladně opláchněte. Dle potřeby zopakujte. Pokračujte ošetřením densi fill.

 

Densifill treatment (5+5x15 ml)

Dvousložkový přípravek pro obnovu struktury s vyplňovacím efektem pro jemné a lámavé vlasy. Profesionální ošetření s okamžitým účinkem, určené k aktivaci v salonu, které již od první aplikace obnovuje strukturu a zvyšuje hustotu jemných a lámavých vlasů jejich vyplněním zevnitř. Jeho dvousložkové složení, obohacené kyselinou hyaluronovou, mořským kolagenem a aminokyselinami keratinu, se aktivuje v okamžiku smíšení. Vytvoří krémovou emulzi, která v průběhu několika málo minut viditelně zvětší objem a hustotu vlasů, aniž by je zatěžovala. Způsob použití: v misce rozmíchejte densi-fill 1 s densi-fill 2, dokud se nevytvoří emulze. Připravenou emulzi nechte několik minut postát aby se optimálně aktivovaly účinné látky. Aplikujte rovnoměrně štětcem na umyté vlasy, osušené přikládáním ručníku. Naneste přípravek hřebenem se širokými zuby, rozmasírujte a nechte působit 5 minut, poté opláchněte a přistupte k tvorbě účesu.

  • 453,72 Kč bez DPH
  • (> 5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 20.12.2018
549 Kč
Kategorie: VÁNOČNÍ BALÍČKY
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací