SUBLIME TREATMENT - LUXUSNÍ PÉČE

 THE NEW ESSENCE OF BEAUTY

 

CAVIAR SUBLIME

CAVIAR vznešený, obohacený o černobílý kaviár, pro celkovou regeneraci vlasů a pokožky hlavy. Kaviár, nazývaný také „černé zlato“, byl vždy považován za vzácnou složku v kosmetice díky svým antioxidačním, revitalizačním a omlazujícím vlastnostem, schopným aktivně působit proti negativním účinkům stárnutí kůže a vlasů. Bohaté složení drahých živin a mastných kyselin, stimuluje produkci kolagenu a keratinu, dvou esenciálních bílkovin nezbytných k zachování správné úrovně hydratace a lesku vlasů.

  • CHRÁNÍ proti stárnutí a obnovuje optimální hladinu živin
  • REVITALIZUJE suché a matné vlasy
  • RESTRUKTURALIZUJE do hloubky, vlasy jsou luxusně měkčí, hydratované a vysoce regenerované

Použití CAVIAR SUBLIME ULTIMATE LUXURY TREATMENT zajišťuje mimořádné výsledky již od první aplikace.

 HEMP SUBLIME

S výraznými blahodárnými a kosmetickými vlastnostmi, ideální pro obnovení správné úrovně hydratace a výživy. EXTRAKT Z OLEJE Z KONOPNÝCH SEMÍNEK, VÝŽIVNÝ a ZESILUJÍCÍ VÝROBEK PRO POKOŽKU A VLASY. Jeho výživa proniká do hloubky a uděluje hebkost a absolutní jas. Jeho mimořádné zvlhčující vlastnosti jej činí ideálním pro každodenní použití.

 PEARL SUBLIME

 

Symbol elegance a dokonalosti je považována za nejcennější poklad oceánu. "Perlový prášek", jedinečný pro svou čistotu, byl vždy od nejranějších časů silným spojencem v kosmetickém oboru, často používaný starými, orientálními ženami v jejich zkrášlovacích rituálech, díky svým mimořádným omlazujícím účinkům schopným poskytovat extrémní jemnost a jas pokožce. Pravé tajemství skryté uvnitř perly: stopové prvky obohacují přirozenou intenzitu barvy, zatímco mikro-luminiscenční krystaly a esenciální aminokyseliny zvyšují lesk a oslnivost vlasů. Extrakt z přírodních perel poskytuje dodatečnou ochranu, omlazení a mimořádný lesk světlejším typům vlasů.