Reverso Color 100ml - BEZ AMONIAKU A PPD

TUTTO-400x400reversoTONERridimensioner

PRODUKTY JSOU VIDITELNÉ POUZE PRO REGISTROVANÉ KADEŘNÍKY.

 

SUPER-KONCENTROVANÁ VÝŽIVA PRO BARVENÍ VLASŮ NA VYSOKÉ ÚROVNI.

REVERSO zajišťuje 100% pokrytí šedin a současně bere ohled na vlasové vlákno. Intenzivní zářivá barva pro hebké, hedvábné a mimořádně lesklé vlasy.

 

Inovační složení maximalizuje výsledek barvení, chrání vlasy a dělá je viditelně zdravějšími již od první aplikace díky vysoké koncentraci antioxidantů, vitaminů a minerálů, které se nacházejí ve směsi Superfood.

 

Plus odlišující prvky

+ 100% pokrytí a maximální lesk

+ mimořádná jemnost a hloubková VÝŽIVA

 

Zdravější a hebčí barvené vlasy

 

SMĚS SUPERFOOD

Exkluzivní směs zastudena extrahovaných rostlinných prvků, bohatých na výživné látky, které jsou schopné zintenzivnit blahodárné kosmetické působení barvení a přinášet vlasům hloubkovou výživu.

BARVENÍ A VÝŽIVA.

 

Přírodní >>> SMĚS SUPERFOOD + Avokádo

Avokádo je bohaté na vápník, draslík, vitamin A a E, má vysokou hydratační schopnost, zachovává v nezměněném stavu pružnost vlasů a snižuje stárnutí dříků vlasů.

 

Popelavá/Béžová >>> SMĚS SUPERFOOD + Směs Zázvor/Banán

Banán, bohatý na vitaminy A, B a C oligoelementů s remineralizačními a restrukturalizačními vlastnostmi a zázvor, bohatý na antioxidanty, se stimulujícími vlastnostmi a s vlastnostmi působení proti příznakům věku.

 

Zlatavé/Ultra Blond >>> SMĚS SUPERFOOD + Směs Pomeranč/Kurkuma

Pomeranč, bohatý na vitamin C a alfa-beta hydroxykyseliny, uděluje vlasům ochranu, buněčnou obnovu, hydrataci a svěžest. Kurkuma, která je také bohatá na vitamin C a antioxidanty, dělá vlasy silnějšími a hebčími.

 

Červené/Měděné/Fialová/mahagonová >>> SMĚS SUPERFOOD + Směs Mrkev / Červené plody

Mrkev, bohatá na minerály, vitaminy B a C a antioxidanty, zesiluje strukturu vlasů a udržuje je zdravé a bohaté. Červené plody díky směsi antioxidantů stimulují mikrooběh a napomáhají okysličení buněk, a vyživují tak vlasy do hloubky.

 

Fantazie >>> SMĚS SUPERFOOD + Směs Jablko / Sladké feferonky

Jablko s vysokou hydratační schopností představuje opravdový elixír zářivosti pro vlasy. Sladké feferonky, bohaté na vitaminy a antioxidanty, podporují okysličování vlasů.

 

- 10 skupin

- 48 barevných odstín

- BEZ AMONIAKU A PPD

- 100% POKRYTÍ A MAXIMÁLNÍ LESK

- MIMOŘÁDNÁ JEMNOST A HLOUBKOVÁ VÝŽIVA