Evo Color 100ml

ColoreEVO_Family

PRODUKTY JSOU VIDITELNÉ POUZE PRO REGISTROVANÉ KADEŘNÍKY.

COLOREVO

Senzační výsledky, plné a zdravé vlasy díky drahým komplexům aktivních složek, které působí během všech fází barvení. Zářivé, jasné a dlouhotrvající barvy díky vyváženému barvivu s ochrannými prostředky. Barva odolná proti praní a účinkům slunečního světla. Živé a jiskřivé odrazy.
Příjemná květinová vůně, příjemná pro uživatele a pro zákazníka.
COLOREVO nabízí mimořádnou řadu vysoce personalizovaných a přizpůsobitelných nuancí. Více než 170 odstínů, které jsou pečlivě vybírány a dosažitelné pomocí špičkového mixování 105 standardních odstínů a 68 receptur nových koncepčních nuancí.
Ve směsi s COLOREVO MIX, 5 čistých odstínů a 2 neutrální formulace umožňuje neutralizovat nežádoucí odrazy a vytvářet neomezené barevné variace podle teorie barev.
Příjemná květinová vůně, příjemná pro uživatele a pro zákazníka.

Balení: 100 ml

 

COLOREVO BLOND

 

Super blesk pro vysoké úrovně osvětlení.

Osvětlí až 4-5 tónů; neutralizuje prostředky k osvětlení a poskytuje blondům jas a jas. Pro dokonalý výsledek doporučujeme použití přírodních vlasů z tónu 5. nuance COLOREVO blond může být použit v přítomnosti bílé vlasy až o 30%.
K dispozici v 5 odstínech: 1000 ULTRABIONDO přírodní, 1001 ULTRABIONDO popela, popela INTENSE ULTRABIONDO 1011, 1003 a 1017 GOLDEN ULTRABIONDO ULTRABIONDO boreale.
Ve spojení s COLOREVO směsi, 5 odstínů, jakož i 2 neutrální formulace, umožňuje neutralizovat nežádoucí odrazy a vytvořit neomezené množství barevných variant, podle teorie barev.

Aktivní zásady:
Ceraflux Plus: koncentrovaný bio-identické lipid, který umožňuje, aby se aktivní prvky ve správném množství vytvořit kosmetický účinek ideale.?Composto ze tří různých tříd ceramidy: ceramidu 1, 3 a 6, II (přidá se mastné kyseliny, cholesterol a phytosphingosine rostlinného původu), dokonale napodobovat lipidy přirozeně přítomné ve vlasech, opravy, natáčení ho a chrání před vnějším vlivům, pro maximální úrovní lesku.

Balení: 100 ml