Vítejte v našem obchodě, který je určen pro všechny zákazníky, kteří chtějí dopřát svým vlasům maximální péči.

 

Firma ALPO má výhradní zastoupení značky SELECTIVE PROFESSIONAL pro ČR a SR. Jakékoliv dotazy můžete zasílat na e-mail shop@selective.cz či přímo volat na tel. číslo 774 059 049.

Profesionální vlasová kosmetika jak pro profesionální, tak i pro domácí použití. V našem internetovém obchodě jsou výrobky ve dvou cenových relacích:

Pro profesionální kadeřníky a pro koncové zákazníky „nekadeřníky“

Jste-li profesionální kadeřník, zašlete nám emailovou adresu shop@selective.cz Vaše IČO a my Vám následně potvrdíme kadeřnické ceny určené pouze pro kadeřníky.

 

SELECTIVE PROFESSIONAL je značka, která vznikla v r. 1992 v Italské firmě TRICOBIOTOS, která se od počátku vyznačuje svou dynamičností a jasnou strategií: sloužit výhradně profesionálním sektorům. Díky jejím vlastním výzkumným a výrobním laboratořím se firmě TRICOBIOTOS dařilo vždy dobře sloužit kadeřníkům, a to ať svými vysoce kvalitními výrobky, lákavým balením, či servisem odpovídajícím stále novým trendům a moderním požadavkům doby. To vše umožnilo značce SELECTIVE PROFESSIONAL úspěšně proniknout do velkého počtu zemí, kde je oceňována nejen pro všechny výše uvedené hodnoty, ale též pro dynamičnost její obchodní politiky a schopnost budovat svou image v duchu požadavků moderní kosmetiky. Síla firmy je založena především na přímém kontaktu mezi distributory a vlastníky, kteří vzhledem ke svému rodinnému charakteru jsou schopni lépe chápat individuální požadavky a lépe cítit poptávku trhu, na němž je přítomna. SELECTIVE PROFESSIONAL v posledních letech podstatně rozšířila svou nabídku zboží a i když zaznamenala velký obchodní růst, nepřestává považovat kadeřníka za hlavní bod svého snažení, v Itálii i ve světě, a dále rozvíjí technicko-uměleckou činnost pořádáním přehlídek a jiných vysoce prestižních akcí.

  

head-text_1

  • Styling
  • Caviar
  • Anticaduta
  • Evo
  • Hemp Sublime
  • barba
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.