STIMULATE LOTION 12x6ml - stimulační roztok pro předcházení vypadávání vlasů - ONCARE THERAPY padání vlasů

Díky vzácným specifickým účinným látkám obsaženým v inovačních flux ONcare Stimulflux a Defenseflux, obnovuje rovnováhu fyziologických procesů, stimuluje buňkový metabolismus a zlepšuje mikrocirkulaci, čímž zaručuje kompletní revitalizační a ochranný účinek na vlasy a na vlasovou pokožku. Potlačuje atrofii a stárnutí vlasové cibulky a zesiluje strukturu zeslabených vlasů.

Můžeme doručit do:
2.10.2020
Skladem
Kód: 76516
479 Kč 395,87 Kč bez DPH

Způsob použití: Naneste obsah jedné lahvičky rovnoměrně na čistou pokožku hlavy (ne nutně očištěnou) a masírujte. Upravte vlasy a bez opláchnutí aplikujte stimulační sprej.

Četnost použití: pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme cyklus nejméně 24 injekčních lahviček (2 balení) použitých 1 - 3krát týdně v závislosti na intenzitě léčebného programu. Ošetření opakujte dvakrát ročně.

díky účinné látce REDENSYL® a jiným přírodním účinným látkám je tento přípravek schopen:
 
Obnovit rovnováhu fyziologických procesů.
 
Stimulovat buněčný metabolismus.
 
Zlepšit mikrooběh.
 
REDENSYL®, exkluzivní směs 4 molekul (DHQG,  EGCG2, Glycin, Zinek), znovu aktivuje růst vlasů a omezuje jejich vypadávání v průběhu pouhých 84 dnů.
 

Aktivní principy
REDENSYL® vyrobené ze 4 hlavních molekul (DHQG, EGCG2, Glicina, Zinco) schopných reaktivovat růst vlasů a snížit ztrátu za pouhých 84 dní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: